Jdi na obsah Jdi na menu
 


Scolari by bral Ronalda © -

Dnes 11:13 - Manažer Chelsea Luiz Felipe Scolari se nechal slyšet, že rád v příští sezóně uvítal na Stamford Bridge Cristiana Ronalda. Den před soubojem gigantů tak začíná válka slov.

V neděli se na Stamford Bridge utkají dva týmy z top 4, což je událost, na kterou se těší nejen celá Anglie. Stalo se již zvykem, že před takovým zápasem se často fotbaloví fanoušci v novinách dočtou o provokacích, které do tábora soupeře vysílají hráči a manažeři obou týmů. V případě tohoto souboje bitva mimo trávníky začala již v týdnu poté, co vedení Fotbalové asociace na základě doporučení nezávislé komise rozhodlo o odvolání červené karty, kterou kapitán John Terry obdržel v zápase proti Man City. Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson se dle svého zvyku ihned nechal kriticky slyšet do novin, že se mu toto rozhodnutí vůbec nelíbí. John Terry totiž neobdrží trest na 3 utkání a může tak v neděli nastoupit. Toto rozhodnutí vyvolalo mnoho debat a rozdělilo fanoušky na dva tábory.

Luiz Felipe Scolari se ale rozhodl nezůstat pozadu a soupeři vrací úder. Nechal se totiž slyšet, že by rád ve svém týmu v příští sezóně uvítal největší Fergusonovu hvězdu Cristiana Ronalda. Toho totiž koučoval v portugalském národním týmu a tak velmi dobře zná jeho kvality. I když se dá očekávat znovu zájem Realu Madrid, boji o tohoto hráče by se nebránil ani Scolari.

"Patří mezi tři nejlepší hráče na světě," řekl Scolari pro Daily Mail. "Když jsem byl v Portugalsku, tak jsem musel vždy napsat jména hráčů pro nominaci do ankety Nejlepší hráč roku. Jeden rok jsem vybral Didiera Drogbu, další rok jsem napsal John Terry a další rok jméno Frank Lampard. Nyní jsou všichni tito hráči v mém týmu a to je pro mě velmi dobré. Cristiano Ronaldo s námi možná bude další sezónu. Pokud by chtěl změnu, rád mu otevřu dveře do našeho týmu."

Otázkou ale je, jestli je tento zájem opravdový. V souvislosti s nedělním vzájemným zápasem se totiž nelze zbavit dojmu, že se jen jedná o určitou snahu hráče vracejícího se po zranění trochu vykolejit. I to je totiž součástí současných fotbalových praktik.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář